13.4.2017 / Gösterim Sayısı : 415

İl Grup Toplantısı (İgt) Yapıldı

#İl Grup Toplantısı
Erzurum İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün; İlimizde Tarımsal çalışmaların değerlendirildiği İl Grup Toplantısı (İGT)  11.04.2017 tarihinde İl Müdürümüz Osman AKAR Başkanlığında Palandöken Kaymakamlığı toplantı salonunda yapıldı.
 
Toplantıya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlü Osman AKAR, İl Müdür Yardımcısı Engin SANCI Şube Müdürleri ve İlçe Müdürlerimiz katıldı.
 
İl Müdürümüz Osman AKAR yaptığı açıklamada; İlimizi kapsayan tarımsal faaliyetlerin artarak devam edeceğini, Gıda denetimlerimiz, Hayvan Sağlığı ve hayvan hastalıkları ile mücadele kapsamında yapılan aşılama faaliyetleri, Tarımsal İşletme Danışmanlığı (TİD), Genç Çiftçi Projesi kapsamında yapılan çalışmalar tüm hızıyla devam edeceğini belirtti. Yeni Projeler ile, İlçe Müdürlüklerimizin çalışmalarını daha etkin ve verimli bir şekilde yürütülebilmesi, çalışmalarda birlikteliğin sağlanması, Yetiştirici ve çiftçilerimizle verimliliğin arttırılması yönünde kurulacak diyalogların çiftçi ile olan bağımızı güçlendireceğini belirtti. Toplantı, karşılıklı fikir alışverişi, çözüm önerileri ve bilgilendirmeler yapılarak, soru-cevap şeklinde değerlendirilmesi ile sona erdi.
''