14.1.2017 / Gösterim Sayısı : 621

Personelden Örnek Davranış...

#Personelden_ornek_davranis
Bakanlığımızca düzenlenen  “Tarıma Değer Katanlar” etkinliği kapsamında Projesi ile ödül alan  Palandöken İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğümüz personeli Veteriner Hekim Pelin Ayça DEMİR, kazandığı para ödülünü İzmir Adliyesi önünde şehit düşen polis memuru Fethi SEKİ’nin ailesine bağışladı.
 
Erzurum Valisi Seyfettin AZİZOĞLU, para ödülü kazanan veteriner hekim Pelin Ayça DEMİR'i makamında kabul etti. İl Müdürümüz Osman AKAR ve Palandöken İlçe Müdürü Metin YİĞİT'in hazır bulunduğu ziyarette konuşan veteriner hekim DEMİR, KUDAKA tarafından desteklenen proje ile köylerdeki kadın Çiftçilere yönelik sekiz ay süren teorik ve pratik eğitim verdiklerini belirtti.
 
Yarışmada para ödülünü kazandığını ifade eden veteriner hekim Demir, kazandığı para ödülünü İzmir Adliyesi önünde yaşanan hain terör saldırısında şehit düşen Fethi SEKİ'nin ailesine bağışlayacağını açıkladı.
 
Vali Azizoğlu ise ülkedeki terör eylemleri bitene kadar mücadele etmeye devam edeceklerini belirterek, "Biz bir ve beraber oldukça hiçbir güç ve hiçbir terör örgütü bize zarar veremez sizleri de Kahraman Şehidimizin bizlere bıraktığı emaneti olarak ailesini unutmayacak unutmayarak yapmış olduğunuz bu anlamda bağışların dolayı kutluyorum" dedi.
''